Pojďme grilovat...

Těšíte se na letní pohodičku, dovolenou, dlouhé letní večery a to luxusní jídlo z grilu? Určitě ano. A pokud jste ještě nezačali, tak pro Vás máme pár nápadů, jak si vše ještě trošku vylepšit a o to více si léto užít. A je tu léééééééééto! Sice máme za sebou několik chladných dnů, ale před sebou krásné, dlouhé léto - příjemné teploty, sluníčko, osvěžení v bazénu a v neposlední řadě příjemné posezení s rodinou či kamarády u grilu. Zkontrolovali jste si, zda máte veškeré vybavení na grilovací sezónu v pořádku a doplňky v dostatečném počtu? Nezapomeňte, že i u nás můžete zakoupit potřebné doplňky pro zahradní párty. Vytvořte si stylové posezení. Pro inspiraci Vám představíme několik našich výrobků.

 

1) Kvalitní hliníkové nádobí


Snad nejdůležitějším bodem posezení s přáteli je jídlo, které se bude podávat na stůl. Existuje celá řada možností jak a co grilovat. Ať je to maso, sýr či zelenina - vše toto můžete připravit pomocí kvalitního hliníkového nebo-li ALU nádobí.  ALU misky a tácky Vám zajistí, že šťáva z masa neodkapává do ohně a jídlo zůstává šťavnaté. Hliníkové nádobí využijete nejen u tepelné úpravy pokrmů, ale také u servírování - např. na ALU tác můžete kreativně naservírovat různé jednohubky, sýr, šunku, ale také zeleninu či ovoce, ALU mísy Vám zase pomohou uchovat jídlo na cesty. Je opravdu hodně variant, jak tyto výrobky využít. V tomto případě opravdu kreativita nemá hranic. 

2) Jednorázové nádobí
 

Cítíte to masíčko spolu s grilovanou zeleninou? Už se Vám sbíhají sliny? Nám určitě ano. Hotové pochoutky z grilu je třeba naservírovat elegantně na stůl - k tomuto je vhodné jednorázové nádobí. Jednorázové nádobí papírové, plastové, dřevěné anebo BIO je velmi praktické. Po použití jej můžete jednoduše vyhodit do tříděného odpadu a nemusíte se zabývat myšlenkou, že po tak příjemném posezení a zábavě s přáteli Vás čeká horda špinavého nádobí. A to je super představa, nemyslíte?
Ze sortimentu tohoto nádobí si můžete vybrat mnoho. Nabídka je skutečně velmi široká - talíře, miskykelímkypříbory, lžičky do kávybrčka do pití pro děti - prostě cokoliv Vás napadne.

 

3) Dekorace


Neméně důležitou úlohu má také dekorace. Prostředí posezení by mělo být nejen na oko příjemné, ale i praktické. Ubrusyubrouskypárátkakuchyňské utěrky, aj...

 

 

 PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK                                                                                                                                                                                                                     NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK