Jak nás zkontaktujete a kde nás najdete:
 

      

Kontaktní údaje

Telefon: 469 620 384
Mobil: 737 287 080
E-mail: info@obaly.cz
Web: www.obaly.cz
Facebook: /obaly.eshop

Provozní doba
PO - PÁ 7:00 - 15:30 hod

Fakturační adresa
OBALY.CZ, s. r. o.
K Májovu 1229
53701 Chrudim

IČ: 25113224
DIČ CZ25113224

Bankovní spojení:
107-1358950267/0100

Firma je zapsaná v OR Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 38266.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku potom nejpozději do 48 hodin.

                  

 

 


 

 













 

 

 

 

 


 

Tým OBALY.CZ

 

                                   Miloš Chudáček, jednatel
milos@obaly.cz

Náš "nejvyšší" založil společnost již roku 1997 a od této doby
firmu neustále rozvíjí. OBALY.CZ jsou pro něj vším.

 

                                                        Ing. Lada Součková, finance
lada@obaly.cz

Lada je jedním z pilířů společnosti. Poradí nám s jakýmkoli problémem.
Navíc spravuje naše finance. Vše je pod kontrolou.


 

Lukáš Vondra, šéf velkoobchodu   Ladislav Kučera, velkoobchod
lukas@obaly.cz obchod@obaly.cz

+420 733 642 733

+420 728 777 022

Lukáš je vrchním rádcem pro naše velkoobchodní zákazníky. Splní snad každé přání zákazníků, ale i svých kolegů - krom výhry v loterii. Láďa je tou pravou osobou na svém místě. Zařídí skvělý obchod, ale také se nás zeptá, jak se máme.
       
       
Jan Kourek, velkoobchod Luděk Hanuš, velkoobchod
jan@obaly.cz ludek@obaly.cz
+420 737 287 081 +420 777 545 610
Honza nás vždy odzbrojí svojí pečlivostí, zaujetím pro práci
a také svojí vřelostí. Obchodovat s ním je zábava a radost.

Luděk je náš "externista". I přes tento fakt je platným členem týmu a můžeme se na něj kdykoliv obrátit.

                                   Lukáš Andrle, velkoobchod
andrle@obaly.cz
+420 739 238 851

Lukáš je nejnovějším členem velkoobchodního týmu. Přesto se u nás rychle
zorientoval a zabydlel. Svou upřímností a vstřícnou povahou si každého získá.

 

                                   Tereza Makušev, logistika, zákaznická linka
tereza@obaly.cz
+420 737 287 080

Terezka nám zajišťuje servis pro všechny naše balíčky - dělá vše proto,
aby Vaše zásilky byly včas a v pořádku u Vás.

 

Eva Jehličková, nákup   Lucie Holubová, e-shop
eva@obaly.cz lucie@obaly.cz

+420 737 242 877

+420 605 215 987

Chceme-li sehnat nemožné nebo si koupit modré z nebe, tak to není problém. Evča sežene cokoliv.

Lucka má v rukách veškeré informace na našem webu. Pokud najdeme nějakou chybičku, tak ji ráda hned opraví.

       
       
Ing. Radka Stejskalová, export Peter Rusiňák, IT, import
radka@obaly.cz peter@obaly.cz

+420 731 504 604

+420 737 289 456

Radka je náš expert na zahraniční zakázky - domluvit se
německy, anglicky, čínsky či polsky pro ni není problém.

Máme-li potíže s načtením webu nebo potřebujeme-li zapojit kabel od PC, pak ihned voláme našeho IT.

 


Kontaktujte nás kdykoliv, protože "s námi je balení hrou!"