Informace o zpracování a ochraně osobních údajů

Naše společnost OBALY.CZ, s.r.o., IČ 25113224, se sídlem K Májovu 1229, 537 01 Chrudim si velmi váží Vaší důvěry a chrání Vaše data před jejich zneužitím. Zde jsou přehledné informace především o tom:

  • jaké osobní údaje shromažďujeme a k jakým účelům,

  • komu osobní údaje svých klientů předáváme,

  • jaká jsou Vaše práva ve vztahu k osobním údajům, které zpracováváme.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, nebo se chcete v této souvislosti ještě na něco zeptat, zavolejte nám na telefonní číslo 469 620 384 nebo nám pošlete email na adresu gdpr@obaly.cz.

S Vašimi osobními údaji pracujeme z důvodu, abychom mohli splnit to, k čemu jsme se Vám zavázali, nebo z důvodu, že na tom máme takzvaný oprávněný zájem. Zároveň nám to pomáhá dostát všem právním povinnostem. Osobní údaje zpracováváme výhradně s Vaším souhlasem, s výjimkou zákonem stanovených případů, kdy ke zpracování osobních údajů Váš souhlas nevyžadujeme.

Jaké osobní údaje zpracováváme?

Snažíme se, aby jich bylo co nejméně a to zejména ty, které potřebujeme pro vytvoření nabídky, jednání o této nabídce, k doručení Vašich objednávek na požadovanou adresu, nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz, tj. jméno a příjmení, e-mailová adresa, telefon, fakturační a doručovací adresa. Můžeme po Vás požadovat i číslo Vašeho bankovního účtu a to v případě vrácení přeplatku nebo částky za stornovanou (již uhrazenou) objednávku. Tyto osobní údaje budou námi zpracovávány nejdéle 3 roky od jejich vzniku, pokud nám neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

Komu osobní údaje předáváme?

Zpracování osobních údajů je prováděno společností OBALY.CZ, s.r.o., tedy správcem osobních údajů. Osobní údaje však pro nás mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: ABRA Software a.s., eBRÁNA s.r.o., Seznam.cz, dále externí dopravci - Česká Pošta s.p., PPL CZ s.r.o., DSV Road a.s., General Logistics Systems Czech Republic s.r.o., Direct Parcel Distribution CZ s. r. o., apod. Vždy klademe důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Vezměte, prosím, na vědomí, že máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz osobních údajů. Data pro účely fakturace a účtování nejsou dotčena.