Informace o zpracování a ochraně osobních údajů

Naše společnost OBALY.CZ, s.r.o., IČ 25113224, se sídlem K Májovu 1229, 537 01 Chrudim si velmi váží Vaší důvěry a chrání Vaše data před jejich zneužitím. Zde jsou přehledné informace především o tom:

  • jaké osobní údaje shromažďujeme a k jakým účelům,

  • komu osobní údaje svých klientů předáváme,

  • jaká jsou Vaše práva ve vztahu k osobním údajům, které zpracováváme.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, nebo se chcete v této souvislosti ještě na něco zeptat, zavolejte nám na telefonní číslo 469 620 384 nebo nám pošlete email na adresu gdpr@obaly.cz.

S Vašimi osobními údaji pracujeme z důvodu, abychom mohli splnit to, k čemu jsme se Vám zavázali, nebo z důvodu, že na tom máme takzvaný oprávněný zájem. Zároveň nám to pomáhá dostát všem právním povinnostem. Osobní údaje zpracováváme výhradně s Vaším souhlasem, s výjimkou zákonem stanovených případů, kdy ke zpracování osobních údajů Váš souhlas nevyžadujeme.

Jaké osobní údaje zpracováváme?

Snažíme se, aby jich bylo co nejméně a to zejména ty, které potřebujeme pro vytvoření nabídky, jednání o této nabídce, k doručení Vašich objednávek na požadovanou adresu, nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz, tj. jméno a příjmení, e-mailová adresa, telefon, fakturační a doručovací adresa. Můžeme po Vás požadovat i číslo Vašeho bankovního účtu a to v případě vrácení přeplatku nebo částky za stornovanou (již uhrazenou) objednávku. Tyto osobní údaje budou námi zpracovávány nejdéle 3 roky od jejich vzniku, pokud nám neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

Komu osobní údaje předáváme?

Zpracování osobních údajů je prováděno společností OBALY.CZ, s.r.o., tedy správcem osobních údajů. Osobní údaje však pro nás mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: ABRA Software a.s., eBRÁNA s.r.o., Seznam.cz, Google LLC, ECOMAIL.CZ, s.r.o., dále externí dopravci - Česká Pošta s.p., PPL CZ s.r.o., DSV Road a.s., General Logistics Systems Czech Republic s.r.o., Direct Parcel Distribution CZ s. r. o., 123Kuryr s.r.o., apod. Vždy klademe důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Vezměte, prosím, na vědomí, že máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz osobních údajů. Data pro účely fakturace a účtování nejsou dotčena.