AirCover nafukovací obal 24 x 20 x 11 cm

-6 %
Novinka
AirCover nafukovací obal 24 x 20 x 11 cm
Prodejní s DPH 24,2 Kč
Ušetříte 1,3 Kč 6 %
22,9 Kč s DPH
18,9 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem více než 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Chrudimi
pondělí 27.1.
Přepravní společností:
úterý 28.1.
KódAC-24-20-11
Záruka24 měsíců
Popis

Základní informace o patentovaném produktu AirCover®:
AirCover® je speciálně navržený nafukovací obal ze 100% recyklovatelné a průrazu odolné vícevrstvé fólie, který se po nafouknutí zformuje okolo výrobku a vytvoří mu tak maximální ochranu. Díky jedinečně navrženému systému rozvodu vzduchu jsou jednotlivé komory na sobě nezávislé a tak i kdyby došlo k propíchnutí některé z těchto komor je výrobek nadále chráněn těmi ostatními.

Skladný, lehký a vždy připraven k použití.
Námi patentovaný produkt je jedinečný právě v jeho praktičnosti - v základním stavu je velmi tenký, takže ve vašem skladu nezabere prakticky žádné místo. Podle potřeby pak snadno připravíte během pár sekund obal na objednané zboží. Velmi nízká hmotnost navíc nepřidá na ceně balíku a tím potěšíte své zákazníky. A můžete si být stoprocentně jisti, že zaslané zboží dorazí v pořádku. AirCover® slouží i jako výplň krabice místo nepraktických papírových výplní, které jen přidávají na hmotnosti zásilky nebo složitě tvarovaný polystyren, který zase razantně zvyšuje náklady.Úbytek reklamací poničeného zboží.
Díky obalu AirCover® nejenom snížíte množství reklamací z důvodu poškození zboží při přepravě k Vašim zákazníkům, ale rovněž významně ušetříte na dopravních a skladovacích výdajích, protože AirCover® v nenafouknutém stavu zabírá jenom zlomek svého objemu v porovnání s tradičními materiály jako je polystyrén nebo fixační tělíska.

Vhodný pro e-shopy, obchody, sklady, ale i domácnosti.
Ochranný obal AirCover® je vhodný nejen pro obchodníky doručující zboží, ale do skladů obecně. Pokud chcete mít jistotu, že uskladněné křehké zboží nebude poškozeno a zničeno.
Obal AirCover® ocení ale i domácnosti, do praktického obalu můžete naskládat nepoužívané nádobí, starý, ale cenný porcelán, sošky, svícny, ... prostě všechno, co byste neradi při uskladnění nebo transportu poškodili. A to nejen při stěhování, ale například při cestování - AirCover® je vhodný i pro nápoje, elektroniku a podobně.


Příprava AirCover® k použití:
Navíc se nemusíte stresovat přídavnými zařízeními, které nafukují obaly AirCover®. Stačí vám obyčejný kompresor (pracovní rozsah 0 - 2 bar) s úzkou násadou. V domácnostech pak stačí obyčejná pumpička na kolo.

1 - kompresor se vzdušníkem

2 - regulátor vzduchu s pracovním rozsahem 0-2 bar

3 - aplikační vzduchová pistole, hadice pro rozvod vzduchu


Postup nafukování obalu AirCover®:


Vlastnosti:

  • Tento konkrétní typ je navržený pro bezpečnou přepravu - zasílání kapalin v láhvi spediční službou či poštou, transport, stěhování, uskladnění.
  • Možnost zasílání či uskladnění i jiných nápojů a kapalin, než pouze vína - pálenky, drahé koňaky, olivové oleje, ale také barvy, ředidla atp.
  • Max. velikost přepravované či uskladněné láhve - dle univerzální velikosti láhve na víno.
  • Nafukování pomocí kompresoru nebo pumpičky.
  • Nárazuvzdorný, tepelný izolant, nepromokavý.
  • 100% recyklovatelný.
  • Vhodný pro obchody, sklady, stěhování i domácnosti.AirCover.cz
Zaujal vás originální produkt AirCover®? Více se dočtete na AirCover.cz nebo nám neváhejte napsat či zavolat.
Kontakt: info@aircover.cz,
Tel:    +420 737 289 456
Web: www.aircover.cz