AirCover nárazuvzdorný nafukovací obal na víno bez redukce (1 láhev)

Vaše cena bez DPH
12,50 Kč
Vaše cena s DPH
15,12 Kč
Dostupnost
Skladem: ano
Kód
AC-1LV-BR

  
AirCover obal na víno bez redukce (1 láhev)AirCover obal na víno bez redukce (1 láhev)


AirCover® je speciálně navržený nafukovací obal ze 100 % recyklovatelné a průrazu odolné vícevrstvé fólie, který se po nafouknutí zformuje okolo výrobku a vytvoří mu tak maximální ochranu. Díky jedinečně navrženému systému rozvodu vzduchu jsou jednotlivé komory na sobě nezávislé. To znamená, i kdyby došlo k propíchnutí některé z těchto komor, je výrobek nadále chráněn těmi ostatními.

Vlastnosti:

  • tento obal je určený pro jednu láhev o přibližné velikosti 6,5 až 7,5 cm průměru a výšce 32 cm,
  • navržený pro bezpečnou přepravu - zasílání kapalin v láhvi spediční službou či poštou, transport, stěhování, uskladnění,
  • jednoduché nafukování pomocí kompresoru nebo pumpičky,
  • nárazuvzdorný, tepelný izolant, nepromokavý,
  • 100 % recyklovatelný,
  • vhodný pro obchody, sklady i domácnosti (možnost zasílání či uskladnění i jiných nápojů a kapalin než pouze vína - pálenky, drahé koňaky, olivové oleje, ale také barvy, ředidla atp.).

Nafouknutý AirCover® pro 1 láhev zabalte do klopové krabice vyrobené přesně na míru tomuto zboží a tím budete mít 100% jistotu, že se Vámi přepravované či uskladněné zboží nepoškodí. Pokud budete chtít zabalit 4 láhve do jedné krabice, tak můžete využít tuto klopovou krabici, která je určena pro 4 ks AirCover®.

Skladný, lehký a vždy připraven k použití:
Námi patentovaný produkt je jedinečný právě v jeho praktičnosti - v základním stavu je velmi tenký, takže ve Vašem skladu nezabere prakticky žádné místo. Podle potřeby pak snadno připravíte během pár sekund obal na objednané zboží. Velmi nízká hmotnost navíc nepřidá na ceně balíku a tím potěšíte své zákazníky. A můžete si být stoprocentně jisti, že zaslané zboží dorazí v pořádku. AirCover® slouží i jako výplň krabice místo nepraktických papírových výplní, které jen přidávají na hmotnosti zásilky nebo složitě tvarovaný polystyren, který zase razantně zvyšuje náklady.
 

Úbytek reklamací poničeného zboží
Díky obalu AirCover® nejenom snížíte množství reklamací z důvodu poškození zboží při přepravě k Vašim zákazníkům, ale rovněž významně ušetříte na dopravních a skladovacích výdajích, protože AirCover® v nenafouknutém stavu zabírá jenom zlomek svého objemu v porovnání s tradičními materiály jako je polystyrén nebo fixační tělíska.

Vhodný pro e-shopy, obchody, sklady, ale i domácnosti
Ochranný obal AirCover® je vhodný nejen pro obchodníky doručující zboží, ale do skladů obecně. Pokud chcete mít jistotu, že uskladněné křehké zboží nebude poškozeno a zničeno. Obal AirCover® ocení také domácnosti - do praktického obalu můžete naskládat nepoužívané nádobí, starý, ale cenný porcelán, sošky, svícny... prostě všechno, co byste neradi při uskladnění nebo transportu poškodili. A to nejen při stěhování, ale například při cestování - AirCover® je vhodný i pro nápoje, elektroniku a podobně.

Příprava AirCover® k použití:

  • nemusíte se stresovat přídavnými zařízeními, které nafukují obaly AirCover®, stačí Vám obyčejný kompresor (pracovní rozsah 0 - 2 bar) s úzkou násadou, v domácnostech pak stačí obyčejná pumpička na kolo.

1 - kompresor se vzdušníkem,

2 - regulátor vzduchu s pracovním rozsahem 0-2 bar,

3 - aplikační vzduchová pistole, hadice pro rozvod vzduchu.


Zaujal Vás originální produkt AirCover®?

Více se dočtete na www.aircover.cz nebo nám neváhejte napsat či zavolat - info@aircover.cz, telefon: +420 737 289 456.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat