Přepravka na pečivo S 22 v

Vaše cena bez DPH
172,00 Kč
Vaše cena s DPH
208,12 Kč
Dostupnost
Skladem: ano
Kód
PRE09

  

Přepravka na pečivo S 22 v:

  • rozměr: 600 x 400 x 220 mm,
  • nosnost: 15 kg,
  • obvyklá barva: žlutá.

Přepravky na pečivo jsou hojně používané v pekárnách i obchodech, díky své nízké hmotnosti a pevnosti jsou však používané i v mnoha jiných oborech mimo pekárenský a cukrářský průmysl (například k uložení zboží, jiných potravin, ale i oděvů, elektroniky apod.).

Přepravky mají otvory - tím zaručují prodyšnost a jejich samotná hmotnost je nižší. Přepravky jsou praktické pro uchování prakticky jakéhokoliv pečiva - od klasických housek, rohlíků a chleba, přes sladké koblihy a koláče, po drobné pečivo jako Formetti.

Přepravka na pečivo S 22 v je vhodná pro přepravu nebo uskladnění středního množství potravin různých druhů. Je 22 cm vysoká, takže je praktická pro uskladnění a při přepravě pojme velký obsah. Má polepovou plochu pro vložení loga pekárny nebo obchodu. 

Bedny na pečivo nabízíme v různých výškách - od nízkých, do kterých lze rozdělit mnoho druhů pečiva a vytvořit sloupec s několika patry, až po velké přepravky na mnoho kusů pečiva jednoho druhu. Některé přepravky mají také polepovou plochu, na kterou lze umístit logo společnosti, obchodu či pekárny, nebo jen psát popisovačem druh a množství pečiva. Všechny přepravky na pečivo mají stejné obvodové rozměry, takže se dají na sebe skládat i přepravky různých výšek.

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat