Přepravka EURO vysoká plná E3

Vaše cena bez DPH
300,00 Kč
Vaše cena s DPH
363,00 Kč
Dostupnost
Skladem: posledních 4 ks
Kód
PRE32

  

EURO přepravka vysoká plná E3:

  • rozměry vnější: 600 x 400 x 300 mm,
  • nosnost: 30 kg,
  • barva: červená, žlutá (vybranou barvu vepište do poznámky objednávky).

EURO přepravky jsou univerzální a použitelné pro veškerá odvětví potravinářského průmyslu, ale i pro domácí použití, stěhování, uložení věcí a skladování. Kvalitní plast odolává nízkým i vysokým teplotám bez uvolňování nežádoucích pachů a chutí, proto mohou být EURO přepravky použity právě pro uchování a transport potravin.

Nemají žádné otvory (dno) a jsou snadno umývatelné. Stejně tak jsou vhodné pro přepravu a uchování ovoce a zeleniny, cukrářských výrobků a pečiva. EURO přepravka odpovídá evropským normám, takže je vhodná i pro vývoz do zahraničí.

EURO přepravka vysoká plná E3 je vhodná pro přepravu nebo uskladnění většího množství potravin od jednoho druhu. Je 30 cm vysoká, takže se vyplatí při přepravě, jelikož pojme větší objem potravin naráz. Při uskladnění pak usnadní hledání potravin nebo se užívá ve skladech s jedním druhem - například masem.

Víko pro EURO přepravky je nezbytnou součástí ve skladech i při přepravě. Chrání potraviny v přepravce před nepříznivými vlivy - vzduchem, vlhkem, bakteriemi a nečistotami. Užijete ho hlavně v případech, kdy skládáte EURO přepravky na sebe (například na paletě nebo ve skladu). 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat