Přepravka EURO plná E2

Vaše cena bez DPH
199,00 Kč
Vaše cena s DPH
240,79 Kč
Dostupnost
Skladem: posledních 3 ks
Kód
PRE31

  

EURO přepravka plná E2:

  • rozměry vnější: 600 x 400 x 200 mm,
  • nosnost: 30 kg,
  • barva: červená.

EURO přepravky jsou univerzální a použitelné pro veškerá odvětví potravinářského průmyslu, ale i pro domácí použití, stěhování, uložení věcí a skladování. Kvalitní plast odolává nízkým i vysokým teplotám bez uvolňování nežádoucích pachů a chutí, proto mohou být EURO přepravky použity právě pro uchování a transport potravin.

Nemají žádné otvory (dno) a jsou snadno umývatelné. Stejně tak jsou vhodné pro přepravu a uchování ovoce a zeleniny, cukrářských výrobků a pečiva. EURO přepravka odpovídá evropským normám, takže je vhodná i pro vývoz do zahraničí. 

EURO přepravka plná E2 je vhodná pro přepravu nebo uskladnění potravin různých druhů. Je 20 cm vysoká, takže je praktická pro uskladnění a zároveň pojme velký objem potravin.

Víko pro EURO přepravky je nezbytnou součástí ve skladech i při přepravě. Chrání potraviny v přepravce před nepříznivými vlivy - vzduchem, vlhkem, bakteriemi a nečistotami. Užijete ho hlavně v případech, kdy skládáte EURO přepravky na sebe (například na paletě nebo ve skladu). 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat