Papírový ubrus rolovaný 50 x 1 m - bílý

Papírový ubrus rolovaný 50 x 1 m - bílý

Vaše cena bez DPH
289,21 Kč
Vaše cena s DPH
349,94 Kč
Dostupnost
do 4 dnů
Kód
70000

  
Papírový ubrus rolovaný 50 x 1 m - bílý


Papírový ubrus rolovaný:

  • rozměry: šíře 1 m, návin 50 m,
  • materiál: papír s vytlačovaným vzorem,
  • barva: bílá,
  • cena uvedena za 1 roli.

Ubrusy jsou základem každého prostírání, ať se jedná o restaurace, jídelny, vinárny či domácnosti.
Papírové ubrusy mají velkou výhodu v jejich jednorázovosti. Při umazání ubrusu lze nečistoty snadno setřít díky voskovanému povrchu a při potrhání a znečištění ubrusu nemusíte utrácet vysoké náklady za prádelnu - ubrus jednoduše vyhodíte a prostřete nový.

Ubrus je srolovaný v roli, takže se velmi snadno pokládá na tabuli a je méně náchylný na pomačkání. Role navíc umožňuje rozbalit ubrus až na 8 metrovou slavnostní tabuli v kuse. Takový ubrus se hodí například při bohatších hostinách - svatbách, velkých oslavách a rautech. Ubrus navíc šetří personálu čas a peníze za prádelny - nemusí se prát, po znečištění a zničení ubrusu se vyhodí.

Díky nízkým pořizovacím nákladům lze ubrusy lehce měnit např. dle ročních období, nálady provozního restaurace nebo konkrétní akce probíhající v restauraci. Velmi oblíbené jsou ubrusy na párty, diskotékách a v klubech, kde by se plátěné ubrusy zničily. Ubrusy jsou v různých barvách, takže je lze sladit s ubrousky, prostíráním a dalšími produkty z našeho sortimentu. Pro jednorázové použití pak nabízíme také plastové nádobí.

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat