Potištěné lepicí pásky -
dodejte Vašim páskám profesionální vzhled!

 
 

Máte už svou potištěnou lepicí pásku a nebo o ní uvažujete?

Potřebujete zviditelnit Vaše zásilky, informovat zákazníky a nebo se jenom pojistit, že nikdo jiný zásilku neotevře? Určitě znáte klasickou lepicí pásku.
Má návin 66 metrů, je potištěná jednou až třemi barvami a má standardní akrylátové lepidlo. My to posouváme dál....! 

 

 

 

 

 

 

 

Dutinka 1 a 3 palce

Ani u průměru dutinky se nezastavíme. Jste naučení
na klasickou pásku...? Dobře, máte ji mít. Chcete jít cestou úspory místa a odpadu? Potom pro Vás máme pásky na 1" dutince.

 

5 druhů lepidel...

Nespokojte se se základem. Umíme víc než jen základní akrylát. Navrhneme Vám řešení na míru. Lepidlo na potištěnou pásku budeme vybírat z lepidel: solvent, akryl, hotmelt, silent
a lepidla do mrazu.

 

Návin 66 nebo 132 m...

Klasických 66 m u lepicích pásek je překonáno. Výhodou větších návinů je úspora času při výměně pásky i úspora skladovacích prostor. Návin 132 m jsou dvě pásky v jedné.

    
 

Základní barva bílá...

...ani tady to nekončí. Podkladová barva může být zelená, modrá, červená. V barvách Vašeho loga. Za minimální příplatek 10 % uděláte hodně parády. Odlište se! 

       
 

3 barvy nebo fototisk?

Ptá se Vás výrobce jak barevné budete mít pásky? 1 až 3 barvy? Co takhle mít na pásce fotografii produktů? Jde to
a můžeme Vám takovou pásku vyrobit.

 
 

Tipy a rady

Používáte potištěnou lepicí pásku až po zabalení zásilky? Například až na stretch fólii, nebo na zasílací obálky? Potom není potřeba vyrábět pásku silnou,
která je určená k fixaci balíku. Uberte na množství lepidla a síle nosiče. Ušetříte a páska přitom splní stejnou funkci.

Potřebujete zefektivnit a zrychlit balení Vašich skladníků? Potom Vám pomůže naše páska na 1" dutince s inovativním odvíječem. Zde najdete video.

Při přelepování kartonů páskami je nejvhodnější pokojová teplota. Některé pásky nejsou přizpůsobeny na nízké teploty, což by mohlo způsobit tvrdnutí lepidla. 
Vyvarujte se vlhkým a „studeným“ kartonům.
 


Jak nyní postupovat?

Napíšte mi na lukas@obaly.cz, nebo mi zavolejte na telefonní číslo +420 733 642 733.

Jmenuji se Lukáš Vondra a rád se s Vámi nezávazně pobavím o výběru pásky (popř. o dalším sortimentu) tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům.