Jistě Vám již někdy dorazilo objednané zboží v zasílací tašce. Je to jednoduchá, velmi praktická, levná a zároveň kvalitní expedice především textilního zboží. Říkáte si, že přesně toto je ideální pro Váš e-shop či firmu? Pak nemusíte chodit jinam. OBALY.CZ Vám tyto zasílací tašky zajistí a nejen to!

Posting bag nebo-li zasílací taška či obálka – znáte jednodušší způsob balení a zasílání textilního sortimentu? 


Ptáte se, co to vůbec Posting bag je? Níže naleznete důležité charakteristiky Posting bagu a tím si odpovíte na svoji otázku.

Posting bag:

  • je pevný a bezpečný obal, který je vyrobený ze speciální pevnostní fólie s úpravou větší odolnosti proti protržení,
  • Posting bag jednoduše otevřete a vložíte do něj zasílané zboží – žádná komplikovaná manipulace, naopak vše je otázkou pár vteřin a Vaše produktivita práce se rázem zvýší,
  • součástí tohoto obalu je klopa se samolepicí páskou pro snadné uzavírání – uzavírání je bezpečné a trvanlivé, odolné proti násilnému otevření,
  • Posting bag můžete mít v provedení obálky anebo tašky, kdy součástí obalu je odnosové ucho, které Vám zajistí snadnou manipulaci a komfortní odnos zboží,
  • v neposlední řadě si na Posting bag můžete nechat přidělat průhlednou kapsu na dokumenty s ochranou proti vypadnutí (faktura, dodací list, ....). 


A to není všechno!


Základní barevné provedení zasílací tašky/obálky je bílo-černé – vnitřní strana černá, vrchní strana bílá (našedlý odstín). Toto provedení ovšem můžete doplnit svým logem, popiskem, obrázkem, ….. čímkoliv chcete.
Na Posting bag lze natisknout cokoliv a i toto Vám zařídíme. Využijte tohoto marketingového nástroje a buďte „na očích“ ihned při přepravě zásilky.

 

Posting bag se stane nejen perfektním obalem pro Vaše zásilky, ale také skvělou reklamní kampaní:

Není to nic těžkého:

  1. vyberte si rozměr Posting bagu nebo plastové obálky z naší nabídky,
  2. zašlete nám grafický náhled potisku, který chcete mít uvedený na zasílací tašce/obálce (postačí nám např. logo v PDF provedení ...),
  3. řekněte nám požadované množství.

My všechny tyto informace zpracujeme a pošleme do výroby. Výroba provede profesionální grafické zpracování, které Vám posléze zašleme k odsouhlasení. Pokud je vše tak, jak si přejete, tak již nic nestojí v cestě a můžou se vyrábět Posting bagy přímo Vám na míru.

Koukněte na příklady:

S jakýmkoli dotazem či poptávkou Vám rádi pomůžeme - nebojte se nás kontaktovat i s banální otázkou na tel. 469 620 384 nebo emailu info@obaly.cz.
Svoji poptávku můžete také zadat přímo do formuláře zakázkové výroby viz zde.

 

        NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK