Hledáte lepicí pásku vhodnou při malování, lakování nebo na zakrývání ploch, která by Vám usnadnila Vaši práci a zakryla veškerý povrch, aby nedošlo k poškození či zašpinění? Už nehledejte!

Naše maskovací pásky jsou ty nejlepší

Jsme výhradním distributorem pásek NAR pro Českou republiku. Díky této italské pásce dosáhnete ostré hrany nátěru. Lepí na většině površích – kovu, papíru i plastu.
Nezanechává lepidlo, jestliže ji odstraníte do 36 hod. Pásky můžete jednoduše popisovat a lehce odtrhnout bez použití nůžek.

Jaké pásky u nás najdete?  

 

pásky do 60 oC

pásky do 80 oC

 

PVC pásky s UV filtrem -
ideální pro venkovní použití

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Značka NAR mimo jiné nabízí i jiné druhy pásek: 

Lepicí pásky Polinar
vysoce účinné pásky se solventním lepidlem i za horších podmínek jako je chlad, vlhko či mastnota, naopak jim nevyhovuje vyšší teplota a dlouhodobý pobyt na slunci (hůře odolává expozici UV záření).

 

Vyztužené pásky Narglass a Narfil
vyznačují se vysokou lepivostí, obsahují speciální vrstvu na bázi hot melt a skelné vlákno (síť), které je výztuhou pásky.

 

PVC lepicí pásky
jednostranně lepicí barevné pásky se vyznačují vynikajícími mechanickými vlastnostmi, jsou poddajné a pevné a zajišťují perfektní soudržnost s různými materiály.

 

Papírové lepicí pásky Ecomask
nejhospodárnější a ekologicky nejšetrnější ze všech pásek, páska je tvořena z neběleného impregnovaného polokrepového hnědého papíru, je určena pro lehčí balení a domácnost.

 

Vyzkoušejte tyto kvalitní italské pásky - zjistíte, že za kvalitu se vyplatí zaplatit!

 

 PŘEDCHOZÍ ČLÁNEK                                                                                                                                                                                                                        NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK