Ruční stretch fólie (23 my)18ks + odvinovač REEL OFF SET

Ruční stretch fólie (23 my)18ks + odvinovač REEL OFF SET
Ruční stretch fólie (23 my)18ks + odvinovač REEL OFF SET
Ruční stretch fólie (23 my)18ks + odvinovač REEL OFF SET
2 080 Kč s DPH
1 719 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem více než 5 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Chrudimi
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódFS10/KMP
VýrobceS&CH
Záruka24 měsíců
Popis

Akční nabídka obsahuje 18ks ruční stretch fólie 23 my / 1.6 kg + 0.22 kg /  tr. + dárek odvinovač "REEL OFF SET" !!

Vhodné pro fixaci a ochranu zboží na paletách. Jednoduché a rychlé použití s nízkými náklady. Vysoká účinnost a efektivita. Krátkodobě chrání proti povětrnostním vlivům. Minimalizace případných škod během přepravy.

šířka role: 500 mm
tloušťka materiálu: 0,023 mm
hmotnost: 1,82 kg (z toho 220g dutinka)
barva: transparentní


R.O.S.

Popis produktu: sada odvinovačů R.O.S. je určena pro usnadnění odvinování stretch fólie z papírových dutinek při ručním balení nebo fixaci zboží na paletách. Jedná se o nově vyvinutou, mezinárodně patentovanou sadu odvinovačů z odolného plastu. Použitím odvinovače R.O.S. dosáhnete snadného odvíjení fólie bez nepříjemného pálení prstů o papírovou dutinku. Tohoto efektu je dosaženo dvěma vzájemně se otáčejícími kuželovitými díly, vloženými do sebe. /tzv. ložiskový efekt/ 

Výhody: rychlé a snadné použití, ochrana rukou pracovníka a bezpečnost při práci, odstranění nepříjemných odřenin a puchýřů vzniklých třením při odvinování usnadnění a zrychlení balícího procesu, nízká hmotnost /pouze 120g /pár/, univerzální použití pro různé druhy /průměry/ běžně používaných dutinek, dlouhá životnost, odolnost proti poškození provozní spolehlivost a bezúdržbový provoz, zajímavé technické řešení a design.

Návod na používání: sadu odvinovačů R.O.S. používejte při balení a fixaci zboží na paletách, ruční stretch fólií každý díl odvinovače R.O.S. mírným tlakem zasuňte do dutinky, vsuňte dva prsty z každé strany do otvorů v ROS roli odvinujte, případně, dle potřeby průtahu fólie mírně sevřete a přibržďujte palci obou rukou. Odvinovač z dutinky vyjměte lehkým vyvikláním a současně mírným tahem směrem ven. Po ukončení práce odvinovače R.O.S. uložte na bezpečné místo mimo tepelný zdroj, zabráníte tím jejich poškození.

VýrobceS&CH