Přepravka SUPRO

Vaše cena bez DPH
295,00 Kč
Vaše cena s DPH
356,95 Kč
Dostupnost
Skladem: posledních 1 ks
Kód
PRE27

  

Manipulační přepravky SUPRO:

  • rozměr: 600 x 400 x 420 mm,
  • nosnost: 30 kg,
  • obvyklá barva: černá.

Manipulační přepravky jsou vhodné pro přepravu potravin (neuvolňují nežádoucí pachy a látky do potravin), ale i pro přepravu a uskladnění jiného zboží - hraček, papíru, součástek, oděvů - prostě všeho. Přepravky mají všestranná použití nejen v obchodech a skladech, ale také v domácnostech. Pro uložení starých věcí, nádobí, oblečení, pro domácí uskladnění potravin, ovoce a zeleniny a podobně.

SUPRO přepravka má otvory, je vhodná pro uložení věcí, které potřebují přístup vzduchu. Z potravin hlavně ovoce, zelenina a pečivo. Přepravky jsou užitečné i pro uskladnění oblečení, textilií, drogerie, galanterie a podobně. Velké otvory navíc umožňují snadný přehled o obsahu přepravky a tím zvyšuje efektivitu práce při přepravě a uskladnění.

Největší předností této přepravky je vysoká nosnost až 30 kg.  Další výhodou jsou rozměry přepravky - je plně kompatibilní s klasickými cukrářskými, pekárenskými a zelinářskými přepravkami, takže se dají skládat na sebe, dokonce svými rozměry odpovídá i přepravkám plným EURO

Manipulační přepravky nabízíme v různých velikostech, tvarech a barvách. V sortimentu máme i přepravky bez otvorů - například EURO přepravky, které mají přesně dané poměry stran podle evropských norem.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty