Potištěné lepicí pásky  -  dodejte Vašim páskám profesionální vzhled!

Máte už svou potištěnou lepicí pásku a nebo o ní uvažujete? Potřebujete zviditelnit Vaše zásilky, informovat zákazníky a nebo se jenom pojistit, že nikdo jiný zásilku neotevře? Určitě znáte klasickou lepicí pásku. Má návin 66 metrů, je potištěná jednou až třemi barvami a má standardní akrylátové lepidlo. My to posouváme dál....! Čtěte dále.


5 druhů lepidel...
Nespokojte se se základem. Umíme víc než jen základní akrylát. Navrhneme Vám řešení na míru. Lepidlo na potišťenou pásku budeme vybírat z lepidel: solvent, akryl, hotmelt, silent a lepidla do mrazu.
 

Dutinka 1 a 3 palce
Ani u průměru dutinky se nezastavíme. Jste naučení na klasickou pásku...? Dobře, máte ji mít. Chcete jít cestou úspory místa a odpadu? Potom pro Vás máme pásky na 1" dutince.
 

Návin 66 nebo 132 m...
Klasických 66 m u lepicích pásek je překonáno. Výhodou větších návinů je úspora času při výměně pásky i úspora skladovacích prostor. Návin 132 m jsou dvě pásky v jedné.
 

Základní barva bílá...
... ani tady to nekončí. Podkladová barva může být zelená, modrá, červená. V barvách Vašeho loga. Za minimální příplatek 10 % uděláte hodně parády. Odlište se! 
 

3 barvy nebo fototisk?
Ptá se Vás výrobce jak barevné budete mít pásky? 1 až 3 barvy? Co takle mít na pásce fotografii produktů? Jde to a můžeme Vám takovou pásku vyrobit.
 
Používáte potištěnou lepicí pásku až po zabalení zásilky? Například až na stretch fólii, nebo na zasílací obálky? Potom není potřeba vyrábět pásku silnou, která je určená k fixaci balíku. Uberte na množství lepidla a síle nosiče. Ušetříte a páska přitom splní stejnou funkci.

Potřebujete zefektivnit a zrychlit balení Vašich skladníků? Potom Vám pomůže naše páska na 1" dutince s inovativním odvíječem. Zde najdete video.


Při přelepování kartonů páskami je nejvhodnější pokojová teplota. Některé pásky nejsou přizpůsobeny na nízké teploty, což by mohlo způsobit tvrdnutí lepidla. Vyvarujte se vlhkým a „studeným“ kartonům.


 


Jak nyní postupovat?

Napište mi na lukas@obaly.cz, nebo mi zavolejte na telefonní číslo 733 642 733.

Jmenuji se Lukáš Vondra a rád se s Vámi nezávazně pobavím o výběru pásky (popř. o dalším sortimentu) tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům.