Potištěné lepicí pásky  -  dodejte Vašim páskám profesionální vzhled!

Máte už svou potištěnou lepicí pásku a nebo o ní uvažujete? Potřebujete zviditelnit Vaše zásilky, informovat zákazníky a nebo se jenom pojistit, že nikdo jiný zásilku neotevře? Určitě znáte klasickou lepicí pásku. Má návin 66 metrů, je potištěná jednou až třemi barvami a má standardní akrylátové lepidlo. My to posouváme dál....! Čtěte dále.


5 druhů lepidel...
Nespokojte se se základem. Umíme víc než jen základní akrylát. Navrhneme Vám řešení na míru. Lepidlo na potišťenou pásku budeme vybírat z lepidel: solvent, akryl, hotmelt, silent a lepidla do mrazu.
 

Dutinka 1 a 3 palce
Ani u průměru dutinky se nezastavíme. Jste naučení na klasickou pásku...? Dobře, máte ji mít. Chcete jít cestou úspory místa a odpadu? Potom pro Vás máme pásky na 1" dutince.
 

Návin 66 nebo 132 m...
Klasických 66 m u lepicích pásek je překonáno. Výhodou větších návinů je úspora času při výměně pásky i úspora skladovacích prostor. Návin 132 m jsou dvě pásky v jedné.
 

Základní barva bílá...
... ani tady to nekončí. Podkladová barva může být zelená, modrá, červená. V barvách Vašeho loga. Za minimální příplatek 10 % uděláte hodně parády. Odlište se! 
 

3 barvy nebo fototisk?
Ptá se Vás výrobce jak barevné budete mít pásky? 1 až 3 barvy? Co takle mít na pásce fotografii produktů? Jde to a můžeme Vám takovou pásku vyrobit.
 Tipy a rady

Používáte potištěnou lepicí pásku až po zabalení zásilky? Například až na stretch fólii, nebo na zasílací obálky? Potom není potřeba vyrábět pásku silnou, která je určená k fixaci balíku. Uberte na množství lepidla a síle nosiče. Ušetříte a páska přitom splní stejnou funkci.

Potřebujete zefektivnit a zrychlit balení Vašich skladníků? Potom Vám pomůže naše páska na 1" dutince s inovativním odvíječem. Zde najdete video.


Při přelepování kartonů páskami je nejvhodnější pokojová teplota. Některé pásky nejsou přizpůsobeny na nízké teploty, což by mohlo způsobit tvrdnutí lepidla. Vyvarujte se vlhkým a „studeným“ kartonům.


 


Jak nyní postupovat?

Napište mi na lukas@obaly.cz, nebo mi zavolejte na telefonní číslo 733 642 733.

Jmenuji se Lukáš Vondra a rád se s Vámi nezávazně pobavím o výběru pásky (popř. o dalším sortimentu) tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům.