ZAHRADA s OBALY.CZ

 

A je to tu! Začíná nám nová sezóna na zahradě a s tím přicházejí i nutné činnosti, které je třeba udělat co nejdříve. Jaro je již v plném proudu, teplotami nám spíše připomíná léto a my všichni, kteří máme velkou či malou zahradu, se musíme dát do práce – omladit trávník, ostříhat stromy/keře, ošetřit záhonky s květinami, připravit prostor pro plánovou sadbu … a nejen to. Činností na zahradě, které je třeba udělat bez odkladu, je velké množství.

 

 

Tak pojďme do toho společně. OBALY.CZ Vám nejen s těmito pracemi pomohou a usnadní Vám tak čas i fyzickou námahu.

 

 

Výsledek obrázku pro neviditelný obrubníkChcete mít krásný trávník, který lemuje Vaši zahradu přesně tak, jak si to představujete a přitom nezasahuje do záhonku s květinami či zeleninou nebo do chodníčků? Toto není problém – kupte si naše neviditelné obrubníky, které se instalují velice snadno. Dají se formovat do oblouků a výsledně nenarušují vzhled zahrady. Jsou prostě neviditelné a přesto velmi účinné. Právě nyní jsme pro Vás připravili lákavé DÁRKY k nákupu tohoto zboží, podrobnější informace naleznete v detailu výrobků - např. neviditelný obrubník 80. Ke každému obrubníku je třeba zakoupit také hřeby pro správné uchycení.

 

 

Výsledek obrázku pro netkaná textilieÚprava záhonků - ať okrasné nebo třeba záhonek s jahodami - zde je velkým pomocníkem netkaná textilie. Jaké jsou nesporné výhody mulčovací textilie? Zamezení růstu plevelu, dále propouští vodu a vzduch, chrání před škůdci a nepříznivými klimatickými vlivy a v neposlední řadě zvyšuje kvalitu pěstovaných produktů. Netkané textilie u nás koupíte v různých rozměrech - nejprodávanějším rozměrem je černá netkaná textilie 1,6 x 3 m.

 

Ptáte se, s čím dalším Vám mohou OBALY.CZ pomoci? Je toho určitě více a v sekci Dům a zahrada naleznete to, co právě potřebujete - např. zahradní sudy na dešťovou vodu, jutové obaly, pracovní rukavice a další.

 

Výsledek obrázku pro grilování na hliníkovém nádobíDůležitou součástí života na zahradě je také grilováníUž se těšíte na lahodné pokrmy a příjemné posezení se svojí rodinou či přáteli? My určitě ano a i zde Vám umíme pomoci - nakupte si u nás např. hliníkové nádobí, které Vám pomůže připravit nejeden lahodný pokrm na grilu. Pomocí jednorázového nádobí bude i stolování hračkou. Vyzkoušejte BIO nádobí z cukrové třtiny - novinka v naší nabídce.

 

 

 

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku, kde naleznete lákavé akce či zajímavé slevy.

 

 

S námi je balení hrou!