Blog

 
 
  Správně zabalená zásilka je základ.  
 

  Co musí zásilka vydržet:
  1. nakládání a vykládání,
  2.
vibrace a posuny, při přepravě,
  3. tlaky při stohování - balík může být i ve 2m stohu!
  4. třídění na linkách přepravce, kde dochází k další manipulaci, tření
  a nárazům. 

 

 
  Čtěte více...  
     
  Léto je tu - rozprouděte svou zahradu!  
 

Také máte tolik rádi léto? My ano! Sluníčko nám krásně zpříjemňuje dny,    člověk nechce být doma...takže je to i čas přímo stvořený k zahradničení!
P
řipravili jsme pro Vás skvělé akce na zahradní sortiment - neviditelné obrubníky, sudy netkané textilie, kašírované folie - to vše u nás můžete po celé léto nakupovat za zvýhodněné ceny!
 

 

 
  Čtěte více...  
 
 
  Něco málo o stretch fólii...  
  Každému z Vás zcela jistě někdy přišel balíček obalený stretch fólií, jinak též nazývanou průtažná, fixační, či „strečka“. Napadlo Vás ale někdy, jak tento balicí produkt vznikl a kdo ho vymyslel?  
  Čtěte více...  
 
 
  Grilování je tu. Máte všechno?  
  Těšíte se na letní pohodičku, dovolenou, dlouhé letní večery a to luxusní jídlo z grilu? Určitě ano. A pokud jste ještě nezačali, tak pro Vás máme pár nápadů, jak si vše ještě trošku vylepšit a o to více si léto užít. Přejeme Vám dobrou chuť!  
  Čtěte více...  
 
 
  OBALY.CZ pod lupou  
 

Zajímá Vás co se děje "pod pokličkou" firmy OBALY.CZ? Nejen touto cestou Vám chceme naši firmu přiblížit a ukázat, jaká skvělá parta lidí se Vám stará o obalové materiály. Nahlédněte a prozkoumejte naši historii.

 

 
  Čtěte více...  
 
 
  BIO nádobí  
  Evropská komise zvažuje zákáz jednorázového plastového nádobí. Máme pro Vás alternativu - BIO nádobí.  
  Zde...  
 
 
  Přepravky, sudy, kanystry...  
 

Sklizeň ovoce a zeleniny je v plném proudu. Jistě by se Vám hodily přepravky a bedny pro kvalitní uskladnění. A co takhle sudy, kanystry, neviditelné obrubníky ... aj. Podívejte se na naši nabídku výrobků pro dům a zahradu. Zcela jistě zde najdete to, co právě potřebujete.

 

 
  Čtěte více...  
 
 
  Univerzální páska DUCTTAPE  
  Jako správný kutil by každý měl mít doma univerzální pásku DuctTape. A nejen doma, ale kamkoliv se chystáte, vemte si ji s sebou. Touto páskou dokážete dočasně opravit cokoliv. Textilní voděodolná velmi pevná páska. Máte ji i Vy po ruce?  
  Čtěte více...  
 
 
  POSTING BAG - více než obal...  
 

Jistě Vám již někdy dorazilo objednané zboží v zasílací tašce. Je to jednoduchá, velmi praktická, levná a zároveň kvalitní expedice předeším textilního zboží. Říkáte si, že přesně toto je ideální pro Váš e-shop či firmu? Pak nemusíte chodit jinam. OBALY.CZ Vám tyto zasílací tašky zajístí a nejen to!

 

 
  Čtěte více...  
 
 
  Zahrada s OBALY.CZ  
  V posledních dnech jsme si mohli užívat krásné letní teploty. Mnozí z Vás je trávili na zahradě. Připravili jsme pro Vás krátký článek o pomocnících při různých činnostech na zahradě. Koukněte, s čím Vám mohou OBALY.CZ pomoci i na zahradě.  
  Čtěte více...  
 
 
  Maskovací lepicí pásky  
  Kvalitní italské lepicí pásky NAR - usnadní Vám práci a pomohou ochránit ostatní předměty či materiály před poškozením či zašpiněním. Určitě si z této nabídky vyberete.  
  Čtěte více...  
 
 
  Vítejte v novém roce 2018!  
 

 

Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás přivítat v novém roce 2018 a pro navázání na skvělou spolupráci z minulého roku Vám chceme nabídnout několik výrobků s výraznou slevou. Tuto nabídku můžete očekávat ve svém emailu již během několika následujících dní.

 

 
     
 
 
  Vánoční provozní doba  
  Vážení zákazníci,
adventní čas nastal a my bychom Vás chtěli informovat o vánoční provozní době naší firmy. Zároveň bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši přízeň, popřát Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018.
 
  Čtěte více...  
 
 
  Odpadové pytle - jak vybrat?  
  mto článkem bychom Vám chtěli pomoci při výběru vhodného odpadového pytle. Je třeba si položit následující otázku, abychom vybrali správný pytel. Jak pevný a velký odpadový pytel potřebujete?  
  Čtěte více...  
 
 
  Lepicí pásky... jaké lepidlo vybrat?  
 

Při přelepování kartonů páskami je nejvhodnější pokojová teplota. Některé pásky nejsou přizpůsobeny na nízké teploty, což by mohlo způsobit tvrdnutí lepidla. Vyvarujte se vlhkým a „studeným“ kartonům. S jakým lepidlem zvolit lepicí pásku se dočtete v článku dále.

 

 
  Čtěte více...  
 
 
  Potištěné pásky - trochu jinak?  
  Máte už svou potištěnou lepicí pásku a nebo o ní uvažujete? Potřebujete zviditelnit Vaše zásilky, informovat zákazníky a nebo se jenom pojistit, že nikdo jiný zásilku neotevře? Určitě znáte klasickou lepicí pásku. Má návin 66 metrů, je potištěná jednou až třemi barvami a má standardní akrylátové lepidlo. My to posouváme dál....!  
  Čtěte více...  
 
 
  Jaký balicí materiál je ten nejlepší?  
  Srovnali jsme pro Vás nejčastěji používané balící materiály pro drobné zboží. Co je lepší – klopová krabice, platová taška nebo bublinková obálka? Posuďte sami. V tomto článku naleznete výhody i nevýhody zmíněných obalů.  
  Čtěte více...  
 
 
  Když dva dělají totéž, není to totéž...  
 

Už se Vám to také stalo? Nám ano... Objednáte stejný produkt od dvou dodavatelů a přijdou dva rozdílné? Nemusí být špatný ani jeden, ale mohou být špatné také oba dva. U tří produktů uvádíme základní rozdíly - doporučení jak nakupovat.

 

 

 
  Čtěte více...