POJĎME GRILOVAT...

A je tu léééééééééto! Sice máme za sebou několik chladných dnů, ale před sebou krásné, dlouhé léto - příjemné teploty, sluníčko, osvěžení v bazénu a v neposlední řadě příjemné posezení s rodinou či kamarády u grilu. Zkontrolovali jste si, zda máte veškeré vybavení na grilovací sezónu v pořádku a doplňky v dostatečném počtu? Nezapomeňte, že i u nás můžete zakoupit potřebné doplňky pro zahradní párty. Vytvořte si stylové posezení. Pro inspiraci Vám představíme několik našich výrobků.

1) KVALITNÍ HLINÍKOVÉ NÁDOBÍ

Snad nejdůležitějším bodem posezení s přáteli je jídlo, které se bude podávat na stůl. Existuje celá řada možností jak a co grilovat. Ať je to maso, sýr či zelenina - vše toto můžete připravit pomocí kvalitního hliníkového nebo-li ALU nádobí.  ALU misky a tácky Vám zajistí, že šťáva z masa neodkapává do ohně a jídlo zůstává šťavnaté. Hliníkové nádobí využijete nejen u tepelné úpravy pokrmů, ale také u servírování - např. na ALU tác můžete kreativně naservírovat různé jednohubky, sýr, šunku, ale také zeleninu či ovoce, ALU mísy Vám zase pomohou uchovat jídlo na cesty. Je opravdu hodně variant, jak tyto výrobky využít. V tomto případě opravdu kreativita nemá hranic. 

2) JEDNORÁZOVÉ NÁDOBÍ

Cítíte to masíčko spolu s grilovanou zeleninou? Už se Vám sbíhají sliny? Nám určitě ano. Hotové pochoutky z grilu je třeba naservírovat elegantně na stůl - k tomuto je vhodné jednorázové nádobí. Jednorázové nádobí papírové, plastové, dřevěné anebo BIO je velmi praktické. Po použití jej můžete jednoduše vyhodit do tříděného odpadu a nemusíte se zabývat myšlenkou, že po tak příjemném posezení a zábavě s přáteli Vás čeká horda špinavého nádobí. A to je super představa. Nemyslíte?
Ze sortimentu tohoto nádobí si můžete vybrat mnoho. Nabídka je skutečně velmi široká - talíře, misky, kelímky, příbory, lžičky do kávy, brčka do pití pro děti - prostě cokoliv Vás napadne.

3) DEKORACE

Neméně důležitou úlohu má také dekorace. Prostředí posezení by mělo být nejen na oko příjemné, ale i praktické. Ubrusy, ubrousky, párátka, kuchyňské utěrky ...

4) SKVĚLÁ NÁLADA

V neposlední řadě je vítána "pouze" skvělá nálada a příjemná atmosféra. Věříme, že každý z Vás takové grilování zažil anebo jej má ve velmi blízké době před sebou. Přejeme Vám to nejkrásnější léto a příjemné posezení během teplých, letních večerů s přáteli či rodinou. Užívejte si a radujte se a ať vše dopadne jak má!

 

 

S námi je balení i grilování hrou!